Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi 1 rok

Adres do reklamacji

INTENSO MEBLE Sp. z o. o.
Wróblew 59
98-346 Skomlin

DODATKOWE INFORMACJE

Wszystkie kwestia związane z reklamacją prosimy kierować na adres e-mail: biuro@intensomeble.eu

Zwroty

CZAS NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY

14 dni

ADRES ZWROTU

INTENSO MEBLE Sp. z o. o.,
Wróblew 59,
98-346 Skomlin

KOSZT PRZESYŁKI ZWROTNEJ POKRYWA- KUPUJĄCY

DO POBRANIA

Przykładowy formularz odstąpienia od umów.pdf

DODATKOWE INFORMACJE

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego.

Klient pokrywa bezpośrednie koszty zwrotu czyli zobowiązuje się na własny koszt dostarczyć towar do siedziby firmy. W przypadku chęci z korzystania z transportu za pośrednictwem firmy transportowej Klient zgadza się na przedstawione koszty oraz jest świadomy odliczenia ich od wartości zwracanej: Zestawy wypoczynkowe: 200zł ; Narożniki pokojowe: 200zł ; Kanapy: 150zł ; Fotele: 100zł. Po dostarczeniu produktu do naszej siedziby zostaje poddany sprawdzeniu przez nasz dział kontroli jakości.

Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwrot nie dotyczy przedmiotów wykonanych na indywidualne zamówienie klienta. W przypadku zakupów dokonywanych „na fakturę” za pośrednictwem Internetu, przepisy prawa nie gwarantują kupującemu przedsiębiorcy prawa do odstąpienia od umowy.